//www.avdhukuk.com/wp-content/uploads/2018/11/number_01.png

AVD Hukuk

En iyi hizmeti aldığınızdan emin olun.

AVD Hukuk olarak gerçek ve tüzel kişilere Kamu - Özel Ortaklığı, Uluslararası Tahkim, Dava, Gayrimenkul, Birleşme ve Devralma gibi alanlarda danışmanlık; Ticaret, Ceza, İcra, Enerji, İdare, Vergi, Bankacılık ve Finans Hukuku gibi alanlarda kapsamlı hukuki çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Bunun yanında AVD Hukuk olarak Türkiye’nin finansal ve idari açıdan en büyük projelerine hukuki destek vermekten onur duymaktadır.

Yılların Tecrübesi

Genç, dinamik ve uzman kadrosu ile; hukuk alanında değişime ve gelişime öncülük ederek güven ilişkisi ile müvekkillerinin sorunlarına çözüm üretmektedir. Ulusal ve Uluslararası hukuk alanındaki gelişmeleri yakından takiple ;kaliteyi ,uzmanlaşmayı,ekip çalışmasını,profesyonel yönetim anlayışını ilke edinen AVD HUKUK bürosu uzman avukat Fatih Dönmez tarafından kurulmuştur.

İletişime Geçin
//www.avdhukuk.com/wp-content/uploads/2018/11/number_02-2.png

Vizyonumuz

Mevcut müvekkil ağını uluslararası platforma taşıyarak, konusunda uzman danışmanları ve güçlü genç kadrosuyla sürekli araştırarak büyümeyi hedeflemiştir. Müvekkillerine hukuki danışmanlıklıklar vererek; ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş hukuku, gümrük hukuku, vergi hukuku, sözleşmeler hukuku, ceza hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarındaki köklü bilgi ve tecrübelerini müvekkilleriyle paylaşmayı hedeflemiştir. Vizyonunda sürekli araştırma ve yenilenme olan büromuz, çözüm ortağınız olacaktır.

Aile Hukuku
AVD Hukuk çiftler arasındaki evlenme, boşanma, nafaka yükümlülükleri, velayet, eşler arasındaki mal rejimleri,soybağı kurulması, aile malları ile vesayet gibi konularda sizlerin yanında.
Arabuluculuk Hizmeti
Uzman arabulucu kadrosu ile müvekkillerimize ait taraf vekilliğine ihtiyari arabuluculuk hizmeti vermektedir.
//www.avdhukuk.com/wp-content/uploads/2018/11/themis.png
Ceza Hukuku
Ceza Hukuku alanında, müvekkillerine soruşturma aşamasından itibaren gereksinim duyulan her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.
Şirketler Hukuku
Şirketler Hukuku alanında, yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş, infisah, birleşme/devralma ve tür değiştirme işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

Bir kişiye karşı yapılmış haksızlık, bütün insanlığa karşı yapılmış haksızlık demektir.

Emile Zola